651710-2026 - Competition
Bulgaria – Construction work – „Инженеринг - проектиране и строителство за обект „Резервно захранване с вода на с. Пасарел, осигурено чрез комбинирано водохващане от р. ,,Искър“ и изграждане на нова ПС „Пасарел-1", район „Панчарево".
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „Инженеринг - проектиране и строителство за обект „Резервно захранване с вода на с. Пасарел, осигурено чрез комбинирано водохващане от р. ,,Искър“ и изграждане на нова ПС „Пасарел-1", район „Панчарево".
Description: „Инженеринг - проектиране и строителство за обект „Резервно захранване с вода на с. Пасарел, осигурено чрез комбинирано водохващане от р. ,,Искър“ и изграждане на нова ПС „Пасарел-1", район „Панчарево". -Изготвяне на инвестиционен проект във фаза „Технически проект“ и съгласуване на проекта по съответните части Инвестиционният проект във фаза „технически проект“ да съдържа следните проектни части: •Водоснабдяване; •Геодезия; •Конструктивна; •ВОБД и Пътна; •Инженерно геоложки и хидрогеоложки проучвания; •Електро и КИП и А, включително и система SKADA; •ПБЗ; •ПУСО; •ПБ; •Експертна оценка на съществуваща растителност; •Паркоустройство и благоустройство (при необходимост); •Сметна документация; •Други, при необходимост, съгласно нормативните изисквания. -Изпълнението на СМР - Изпълнителят следва да извършва строително-монтажните работи съгласно изготвените проекти и Изискванията на Възложителя подробно описани в Техническата спецификация, както и КСС и въз основа на издаденото разрешение за строеж и заповедите, дадени писмено в Заповедната книга на строежа. Авторски надзор - По време на изпълнение на СМР Изпълнителят, чрез проектантите – автори на отделните части на инвестиционния проект, ще осъществява авторски надзор съобразно изискванията на чл. 162 от ЗУТ и Договора, за да се гарантира точното изпълнение на проекта, спазването на технологичните и строителните правила и норми, както и подготовката на необходимата документация за въвеждане на строежа в експлоатация.
Internal identifier: 581327
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 71312000 Structural engineering consultancy services