2. Procedure
Procedure
Title: Termografski in korona pregledi energetskih objektov v Elesu do konca leta 2029 po sklopih
Description: Termografski in korona pregledi energetskih objektov v Elesu do konca leta 2029 po sklopih: sklop 1 - termografski in korona pregledi DV, sklop 2 - termografski pregledi RTP in RP.
Internal identifier: JN-79743 (JN26/00205)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71314000 Energy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: termografski in korona pregledi DV
Description: termografski in korona pregledi DV
Internal identifier: 555599
Lot: LOT-0002
Title: termografski pregledi RTP in RP
Description: termografski pregledi RTP in RP
Internal identifier: 555600