651831-2026 - Competition
Czechia – UHT milk – 24-039.2 Mléko trvanlivé UHT - rezervace
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: 24-039.2 Mléko trvanlivé UHT - rezervace
Description: Předmětem VZ je zajištění státních hmotných rezerv formou rezervace 1 008 000 litrů mléka (v balení o objemu 1 litr) trvanlivého polotučného ošetřeného UHT (dále také jen „MTPO“ nebo „HR MTPO“) s podmínkou možného budoucího odkoupení celého rezervovaného objemu MTPO nebo jeho části. HR MTPO bude v souladu se zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, považována za majetek České republiky s příslušností hospodařit pro zadavatele. Předmět VZ je rozdělen na 2 (dvě) části: 1. část VZ: rezervace 504 000 litrů MTPO 2. část VZ: rezervace 504 000 litrů MTPO
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 15511210 UHT milk
Additional classification (cpv): 63100000 Cargo handling and storage services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. část VZ: rezervace 504 000 litrů MTPO
Description: Předmětem této části veřejné zakázky je zajištění státních hmotných rezerv formou rezervace 504 000 litrů MTPO s podmínkou možného budoucího odkoupení celého rezervovaného objemu MTPO nebo jeho části. HR MTPO bude v souladu se zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, považována za majetek České republiky s příslušností hospodařit pro zadavatele.
Internal identifier: 1. část VZ
Lot: LOT-0003
Title: 2. část VZ: rezervace 504 000 litrů MTPO
Internal identifier: 2. část VZ