2. Procedure
Procedure
Title: Rozšíření a modernizace sítě automatických sněhoměrných stanic pro předpovědní a výstražnou službu
Description: Inovace a rozšíření sněhoměrných stanic. Dodávka a výměna čidel, telemetrické jednotky a příslušenství nezbytných k provozu již stávajících automatických sněhoměrných stanic. Veřejná zakázka je dělena na části: Část 1/ Inovace sítě automatických sněhoměrných stanic na měření výšky sněhu (Počet: 16 kusů) Část 2/ Inovace sítě automatických sněhoměrných stanic na měření výšky sněhu v rámci experimentálních povodí v Jizerských horách (Počet: 2 kusy) Část 3/ Rozšíření sítě automatických sněhoměrných stanic měřících výšku sněhu (Počet: 2 kusy) Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je obsažena přímo v ZD a v přílohách. Financování: Veřejná zakázka je ze 100 % financována Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu životního prostředí („Dotační program“) v rámci projektu „Modernizace předpovědních systémů ČHMÚ II“ (reg. číslo projektu CZ.05.01.03/05/25_088/0006343) („Projekt“).
Internal identifier: VZ-2026-0623
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38120000 Meteorological instruments
Additional classification (cpv): 45311000 Electrical wiring and fitting work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Část 1 veřejné zakázky/ Inovace sítě automatických sněhoměrných stanic na měření výšky sněhu
Internal identifier: VZ-2026-0623/část 1
Lot: LOT-0003
Title: Část 3 veřejné zakázky/ Rozšíření sítě automatických sněhoměrných stanic měřících výšku sněhu
Internal identifier: VZ-2026-0623/část 3
Lot: LOT-0002
Title: Část 2 veřejné zakázky/ Inovace sítě automatických sněhoměrných stanic na měření výšky sněhu v rámci experimentálních povodí v Jizerských horách
Internal identifier: VZ-2026-0623/část 2