651902-2026 - Competition
Lithuania – Medical equipments – Medicininė įranga VŠĮ Pasvalio ligoninei
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Medicininė įranga VŠĮ Pasvalio ligoninei
Description: Perkančioji organizacija numato įsigyti medicininę įrangą VŠĮ Pasvalio ligoninei. Pirkimo objektas skaidomas į tris dalis: ultragarsinės diagnostikos sistema, skaitmeninės ultragarsinės diagnostikos sistema, kardiologinio ištyrimo įranga. Apimtys, reikalavimai ir techninė specifikacija apibrėžti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede ,,Techninė specifikacija“ ir specialiųjų pirkimo sąlygų 9 priede ,,Sutarties projektas“.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ultragarsinės diagnostikos sistema
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Skaitmeninės ultragarsinės diagnostikos sistema
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Kardiologinio ištyrimo įranga
Internal identifier: 3