651943-2026 - Competition
Czechia – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – ERC-CZ Růstová komora s kultivačními jednotkami
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ERC-CZ Růstová komora s kultivačními jednotkami
Description: Fytotron - růstová komora s kultivačním prostorem děleným v uzavřené prostory (tzv. banky) umožňující individuálně pro každou banku nastavit teplotu a osvit. Vlhkost bude řízena jen v rámci celé komory. Naměřené hodnoty budou zaznamenávány, v případě odchylek systém automaticky odešle upozornění pomocí e-mailu. Růstová komora bude umístěna do stávající objektu pro růstové komory (kultivační zázemí) v části místnosti 1.04 označené „FYTOTRON 3“. VZT jednotka pro výměnu vzduchu s úpravu teploty vzduchu při nasávání včetně trubního vedení a příslušných filtrů a napájecího kabelu. Systém klimatizace s venkovní jednotkou, včetně trubního a kabelového propojení s vnitřním systémem. Výkresová dokumentace k objektu místa plnění tvoří Přílohu č. 5 zadávací dokumentace.
Internal identifier: VZ/26/119
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001