651948-2026 - Competition
Netherlands – Damage or loss insurance services – Doorlopende CAR-verzekering gemeente Zoetermeer
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Doorlopende CAR-verzekering gemeente Zoetermeer
Description: De gemeente Zoetermeer wenst een Doorlopende Constructive Allrisk (CAR) verzekering af te sluiten. .
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal, telkens voor twaalf maanden en zal naar verwachting ingaan per 01 januari 2027.