651977-2026 - Competition
Lithuania – Adult and other education services – Nuotoliniai mokymai lietuvių kalbos lygio nustatymo egzaminų vertintojams (Supaprastintas atviras konkursas)
Contract notice – light regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleNuotoliniai mokymai lietuvių kalbos lygio nustatymo egzaminų vertintojams (Supaprastintas atviras konkursas)
DescriptionPerkančioji organizacija, įgyvendindama projekto „Kalbėkime Lietuvai“ (Nr. 10-069-P-0001) veiklas, numato įsigyti dviejų nuotolinių mokymų lietuvių kalbos lygio nustatymo egzaminų vertintojams organizavimo paslaugas.
Type of procedureOpen
Main features of the procedurePerkamos socialinės ar kitos specialiosios paslaugos iš nurodytų VPĮ 2 priede.
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 80400000 Adult and other education services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleMokymų darbotvarkių ir medžiagos parengimo bei lektorių paslaugos
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleMokymų organizavimo paslaugos
Internal identifier2