652019-2026 - Competition
Czechia – Construction work for buildings relating to water transport – Sjezdy do vody na Vltavě – Staré Ouholice – Zhotovitel stavby
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleSjezdy do vody na Vltavě – Staré Ouholice – Zhotovitel stavby
DescriptionPředmětem této veřejné zakázky je výstavba nového sjezdu, který je navržen pro plavidla do délky 15 m. Umístění nové sjezdové rampy je navrženo v místě stávajícího sjezdu. Podél rampy jsou svahované břehy opevněné kamennou dlažbou. K vyvázání plavidla po spuštění, či před vytažením slouží tři dalby – dvě z nich propojené lávkou na břeh. Na konci lávky bude umístěn žebřík pro nastupování a vystupování z plavidel. Lávka je umístěna nad maximální plavební hladinou. Sjezdová rampa má konstantní sklon 15 %, šířku 6 m. Předmětem této veřejné zakázky bude realizace následujících stavebních objektů: SO 01 Sjezd do vody + přístupový chodník SO 02 Zpevněné a manipulační plochy SO 03 Ocelová lávka SO 04 Dalby (dále jen „stavba“ nebo „dílo“), přičemž realizace tohoto díla bude provedena dle příslušné projektové dokumentace pro provádění stavby.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45213340 Construction work for buildings relating to water transport
Additional classification (cpv): 45241000 Harbour construction works, 45000000 Construction work, 45311000 Electrical wiring and fitting work
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierSjezdy do vody na Vltavě - Staré Ouholice - Zhotovitel stavby