2. Procedure
Procedure
Title: Europese aanbesteding onderwijs leer pakket
Description: Doel van deze aanbesteding is om één inschrijver te selecteren voor de levering van het Onderwijs Leer Pakket, bestaande uit: • Methoden en methode gebonden materialen • Educatieve software • Ontwikkelingsmaterialen • Leerpakketten De verwachte omzet gedurende de looptijd van vier jaar (inclusief 3 optiejaren) is ca. € 4.000.000,00
Internal identifier: KQPN/2026/65
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22000000 Printed matter and related products
Additional classification (cpv): 37520000 Toys
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Met deze inschrijver wordt een raamovereenkomst gesloten met een looptijd van één jaar en een optionele verlenging van drie keer één jaar.