652087-2026 - Competition
Poland – Natural gas – „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego „ATOL” Sp. z o.o. na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego „ATOL” Sp. z o.o. na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.”
Description: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) na rok 2027 dla punków poboru gazu (PPG) wg Załącznika nr 1 do SWZ - dostawa paliwa gazowego wraz z usługą dystrybucji do obiektów Zamawiającego, rozliczanych wg cen rynku konkurencyjnego - 2 541 739 kWh (zamówienie podstawowe).
Internal identifier: ATOL/PP/006/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Termin składania ofert jest skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 Pzp (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
Additional classification (cpv): 65210000 Gas distribution
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia wielkości zamówienia w zakresie do + 10% względem podstawowej ilości paliwa gazowego dla zakupu gazu. Zwiększenie wielkości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji.