See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ühishange "Reisikorraldamisteenuste tellimine"
Description: Tellitakse reisikorraldamisteenuseid. Teenuse sisu on reisiteenuste vahendamine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314545-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63516000 Travel management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: Hankijad jätavad endale õiguse teenuste kordamiseks samadel tingimustel (RHS § 49 lg 5)