652162-2026 - Competition
Slovakia – Furniture – Atypový nábytok pre novú Vojenskú nemocnicu v Prešove
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Atypový nábytok pre novú Vojenskú nemocnicu v Prešove
Description: Predmetom zákazky je zhotovenie diela spočívajúce vo výrobe na mieru, dodaní, doprave, montáži a osadení atypového interiérového vybavenia v rozsahu kódov A.001 až A.399 a A.500 až A.999 pre novú nemocnicu v Prešove. Súčasťou diela je zameranie skutkového stavu na mieste, výrobná dokumentácia, kotvenie a napojenie na stavebné konštrukcie, odvoz obalov a odovzdanie dokladov o vlastnostiach použitých materiálov.
Internal identifier: 000368-808
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 33192000 Medical furniture, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 000368-808
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39100000 Nábytok
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33192000 Zdravotnícky nábytok, 39150000 Rôzny nábytok a vybavenie