2. Procedure
Procedure
Title: Filteint - architectuuropdracht
Description: Architectuuropdracht voor een appartementsgebouw bestaande uit 24 woongelegenheden. Er is een lopende omgevingsvergunning op het project die uitgevoerd moet worden.
Internal identifier: PPP0YL-146/6113/2026-020
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026-020_1