652325-2026 - Competition
Slovakia – Construction work – Zlepšovanie energetickej hospodárnosti a obnova verejných budov – STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zlepšovanie energetickej hospodárnosti a obnova verejných budov – STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina
Description: Predmetom verejného obstarávania je výber zhotoviteľa na zabezpečenie montážnych, inštalačných a stavebných prác potrebných na výmenu osvetlenia, debarierizáciu objektu a výber zhotoviteľa na inštaláciu fotovoltickej elektrárne, a s tým súvisiace elektromontážne práce s celkovým cieľom zníženia spotreby primárnej energie. Predmetom tejto zákazky sú stavebné práce zamerané na zníženie energetickej náročnosti objektu STVR – Štúdiový blok, v areáli STVR Mlynská dolina v Bratislave (k. ú. Karlova Ves, LV č. 183, parc. č. 2920/6). Zámerom verejného obstarávateľa je dosiahnuť zníženie energetickej náročnosti objektu, najmä znížením spotreby elektrickej energie prostredníctvom modernizácie osvetlenia a inštaláciou zariadení využívajúcich obnoviteľné zdroje energie (fotovoltika). Súčasťou projektu je aj realizácia debarierizačných opatrení. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky pre každú časť zákazky je uvedená v časti D. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Internal identifier: 000018/250000/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45210000 Building construction work, 45223110 Installation of metal structures, 45311200 Electrical fitting work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45430000 Floor and wall covering work, 45432210 Wall-covering work, 31530000 Parts of lamps and lighting equipment, 31682200 Instrument panels, 42416100 Lifts, 09331200 Solar photovoltaic modules, 45315300 Electricity supply installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Stavebné práce súvisiace s výmenou osvetlenia a debarierizáciou objektu ŠB
Description: Predmetom tejto časti zákazky je výber zhotoviteľa na zabezpečenie montážnych, inštalačných a stavebných prác potrebných na výmenu osvetlenia a s tým súvisiace elektromontážne práce s celkovým cieľom zníženia spotreby primárnej energie. Predmetom tejto zákazky sú stavebné práce zamerané na zníženie energetickej náročnosti objektu STVR – Štúdiový blok, v areáli STVR Mlynská dolina v Bratislave (k. ú. Karlova Ves, LV č. 183, parc. č. 2920/6). Zákazka bude realizovaná v rozsahu spracovanej projektovej dokumentácie stavby zhotovenej projektantom: Ing. Aladárom Csernákom, ktorá je zverejnená na profile verejného obstarávateľa pod označením G. „STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina“. Zámerom verejného obstarávateľa je dosiahnuť zníženie energetickej náročnosti objektu, najmä znížením spotreby elektrickej energie prostredníctvom modernizácie osvetlenia. Súčasťou projektu je aj realizácia debarierizačných opatrení. Bližšia špecifikácia tejto časti predmetu zákazky je uvedená v časti D. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov v časti 1: Stavebné práce súvisiace s výmenou osvetlenia a debarierizáciou objektu ŠB.
Internal identifier: 000018/250000/2026-1
Additional classification (cpv): 45210000 Building construction work, 45223110 Installation of metal structures, 45311200 Electrical fitting work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45430000 Floor and wall covering work, 45432210 Wall-covering work, 31530000 Parts of lamps and lighting equipment, 31682200 Instrument panels, 42416100 Lifts
Lot: LOT-0002
Title: Dodávka a montáž fotovoltického zariadenia v objekte ŠB
Description: Predmetom tejto časti zákazky je výber zhotoviteľa na zabezpečenie dodávky, montáže, inštalácie a uvedenia do prevádzky fotovoltického zariadenia, vrátane súvisiacich elektroinštalačných prác, s cieľom zníženia spotreby primárnej energie objektu využitím obnoviteľných zdrojov energie. Realizácia sa uskutoční v objekte STVR – Štúdiový blok v areáli STVR Mlynská dolina v Bratislave (k. ú. Karlova Ves, LV č. 183, parc. č. 2920/6), v rámci projektu „STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina“. Predmet tejto časti zákazky bude realizovaný v rozsahu spracovanej projektovej dokumentácie stavby zhotovenej projektantom: Ing. arch. Aladárom Csernákom, ktorá je zverejnená na profile verejného obstarávateľa pod označením G. „STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina“, konkrétne v časti „Fotovoltické zariadenie“. Fotovoltické zariadenie je navrhnuté ako samostatný technologický celok, ktorý je súčasťou širšieho projektu modernizácie objektu. Jeho realizácia bude koordinovaná s ostatnými časťami projektu, pričom musí byť zabezpečená jeho plná funkčnosť. Súčasťou predmetu zákazky sú všetky činnosti nevyhnutné na riadne a bezpečné užívanie zariadenia a jeho uvedenie do prevádzky v režime bez dodávky elektriny do distribučnej sústavy. Bližšia špecifikácia tejto časti predmetu zákazky je uvedená v časti D. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov v časti 2: Dodávka a montáž fotovoltického zariadenia v objekte ŠB.
Internal identifier: 000018/250000/2026-2
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 45315300 Electricity supply installations