652327-2026 - Competition
Czechia – Infusion pumps – FNMH - Obnova nevyhovující infusní techniky na JIP I.ORT
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: FNMH - Obnova nevyhovující infusní techniky na JIP I.ORT
Description: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 6 ks lineárních dávkovačů v rámci obnovy infuzní techniky pro JIP I. ortopedické kliniky 1. LF UK a FN Motol (dále jen „přístroj“), a to dle závazných zadávacích podmínek. Součástí předmětu plnění jsou dále: (i.) instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů; (ii.) instruktáž/proškolení zdravotnického personálu bude provádět osoba k tomu pověřená dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“); (iii.) záruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika dle § 44–46 zákona č. 375/2022 Sb.
Internal identifier: 153/VZ/2026/ES
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33194110 Infusion pumps
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu v osobě dodavatele. Ke změně v osobě dodavatele dojde v okamžiku, kdy bude smlouva předčasně ukončena. Bližší podmínky jsou uvedeny v návrhu smlouvy.