2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur juridische professionals
Description: De gemeente Haarlemmermeer wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor de tijdelijke inzet van juridisch personeel op basis van detachering. De opdrachtnemer dient op verzoek geschikte kandidaten aan te bieden voor verschillende juridische functies binnen de gemeentelijke organisatie in hoofdzaak voor cluster Inkoop en Juridische Zaken. De inzet betreft tijdelijke capaciteit als gevolg van ziekte, verlof, piekbelasting, projecten of vacatures Geraamde waarde is circa € 240.000 per jaar.
Internal identifier: 2025-529
Type of procedure: Restricted
Main features of the procedure: Selectie van 5 gegadigden die vervolgens worden uitgenodigd voor de gunningsfase
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79100000 Legal services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Inhuur juridische adviseurs
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingsoptie