652404-2026 - Competition
Poland – Firefighting vehicles – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby OSP Kamieniec Ząbkowicki II
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego na potrzeby OSP Kamieniec Ząbkowicki II
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieńcu Ząbkowicki 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załącznikach do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego na potrzeby OSP Kamieniec Ząbkowicki II