652406-2026 - Competition
Bulgaria – Electricity – Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия за УМБАЛ "Света Анна" – София АД
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия за УМБАЛ "Света Анна" – София АД
Description: Предмет на обществената поръчка е Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия за УМБАЛ "Света Анна" - София АД. Срокът за изпълнение на поръчката е 12 (дванадесет) месеца от нейното възлагане. Участниците подават само една оферта за комплексно изпълнение на поръчката, като не се допуска представяне на варианти. Предлаганите дейности по доставка на електрическа енергия трябва да отговарят на минималните изисквания на Възложителя, заложени в документацията за участие в процедурата. Потреблението на Възложителя през предходен 12-месечен период е 2 163,982 MWh. Поради невъзможност за точно прогнозиране на разходите за електрическа енергия, ориентировъчното количество електроенергия за последващ едногодишен период ще бъде 2 596,78 MWh. Прогнозното количество електрическа енергия не ангажира Възложителя да го усвои през срока на действие на договора за обществена поръчка, както и не лимитира неговото потребление. Плащането се извършва в евро, по банков път, на посочена от Изпълнителя банкова сметка, отложено, в срок до 30 /тридесет/ календарни дни след представяне на фактура.
Internal identifier: 607495
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001