652424-2026 - Competition
Poland – Planting and maintenance services of green areas – Wykonanie konserwacji (utrzymanie) wałów przeciwpowodziowych będących w administracji Zarządu Zlewni Katowice, obszar działania Nadzoru Wodnego w Skoczowie i Katowicach z podziałem na części
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie konserwacji (utrzymanie) wałów przeciwpowodziowych będących w administracji Zarządu Zlewni Katowice, obszar działania Nadzoru Wodnego w Skoczowie i Katowicach z podziałem na części
Description: Wykonanie konserwacji (utrzymanie) wałów przeciwpowodziowych będących w administracji Zarządu Zlewni Katowice, obszar działania Nadzoru Wodnego w Skoczowie i Katowicach z podziałem na części
Internal identifier: C.ROZ.270.2.176.2026.MPS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Wykonanie konserwacji (utrzymanie) wałów przeciwpowodziowych rzeki Brennicy w m. Górki Wielkie, Górki Małe, Brenna, pow. cieszyński, woj. śląskie (rozmiar rzeczowy: 9,990 km)
Description: Wykonanie konserwacji (utrzymanie) wałów przeciwpowodziowych rzeki Brennicy w m. Górki Wielkie, Górki Małe, Brenna, pow. cieszyński, woj. śląskie (rozmiar rzeczowy: 9,990 km)
Lot: LOT-0002
Title: Wykonanie konserwacji (utrzymanie): wał przeciwpowodziowy rzeki Wisły na łącznej długości 9,085km gm. Ustroń, Brenna, Skoczów (rozmiar rzeczowy 9,085)
Description: Wykonanie konserwacji (utrzymanie): wał przeciwpowodziowy rzeki Wisły na łącznej długości 9,085km gm. Ustroń, Brenna, Skoczów (rozmiar rzeczowy 9,085)
Lot: LOT-0003
Title: Wykonanie konserwacji (utrzymanie): wałów przeciwpowodziowych rzeki Wisły na łącznej dł. 9,025 km m. Drogomyśl, Ochaby, Kiczyce, Skoczów, Harbutowice gm. Strumień, Skoczów (rozmiar rzeczowy 9,025 km)
Description: Wykonanie konserwacji (utrzymanie): wałów przeciwpowodziowych rzeki Wisły na łącznej dł. 9,025 km m. Drogomyśl, Ochaby, Kiczyce, Skoczów, Harbutowice gm. Strumień, Skoczów (rozmiar rzeczowy 9,025 km)
Lot: LOT-0004
Title: Wykonanie konserwacji (utrzymanie) na wałach rzeki Brynicy w centrach aglomeracji miejskich, miast położonych poniżej zbiornika Kozłowa Góra, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Wojkowice Czeladź, Sosnowiec - powegetacyjne (rozmiar rzeczowy: 11,865 km)
Description: Wykonanie konserwacji (utrzymanie) na wałach rzeki Brynicy w centrach aglomeracji miejskich, miast położonych poniżej zbiornika Kozłowa Góra, Piekary Śląskie, Bobrowniki, Wojkowice Czeladź, Sosnowiec - powegetacyjne (rozmiar rzeczowy: 11,865 km)