2. Procedure
Procedure
Title: Αρ. Διακήρυξης 013/2026
Description: Διακήρυξη διεθνούς ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού συνολικής προϋπολογιστικής δαπάνης 126.654,00 € με ΦΠΑ 24%, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, για την παροχή αναβαθμισμένων ψηφιακών εφαρμογών και υπηρεσιών που αφορούν στο υποέργο με α/α 3 : «Σύστημα ασφάλειας ασθενών και διαχείρισης καροτσιών με τεχνολογίες RFID / BLE», (CPV: 48000000-8) της ενταγμένης στο Πρόγραμμα «Κεντρική Μακεδονία 2021-2027» πράξης με τίτλο : «Αναβάθμιση ψηφιακών υπηρεσιών στο Γενικό Νοσοκομείο Παπαγεωργίου» και κωδικό ΟΠΣ 6019157(Aρ.Συστ.ΕΣΗΔΗΣ : 501254)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0003
Title: Τμήμα 1
Description: Σύστημα ασφάλειας ασθενών και διαχείρισης καροτσιών με τεχνολογίες RFID / BLE
Internal identifier: Σύστημα ασφάλειας ασθενών και διαχείρισης καροτσιών με τεχνολογίες RFID / BLE
Quantity: 1 piece