652447-2026 - Competition
Slovakia – Repair and maintenance services of precision equipment – Servis softvéru a hardvéru súvisiaceho so spracovaním a prenosom nameraných dát do „Integrovaného meteorologického systému“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Servis softvéru a hardvéru súvisiaceho so spracovaním a prenosom nameraných dát do „Integrovaného meteorologického systému“
Description: Predmetom zákazky je poskytovanie servisu softvéru a hardvéru súvisiaceho so spracovaním a prenosom nameraných dát do „Integrovaného meteorologického systému“. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v oddiele B.2 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Internal identifier: SEVO-131-OSE
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50430000 Repair and maintenance services of precision equipment
Additional classification (cpv): 79632000 Personnel-training services
5. Lot
Lot: LOT-0001