652471-2026 - Competition
Poland – Charge cards – Dostawa kart podarunkowych na potrzeby pracowników Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa kart podarunkowych na potrzeby pracowników Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kart podarunkowych w formie elektronicznych kart płatniczych zwanych dalej „kartami” na potrzeby pracowników Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku. Zamówienie obejmuje dostawę kart podarunkowych w ilości 732 szt. o łącznej wartości 877 600,00 PLN, wraz z 732 szt. kopert służących do ich opakowania
Internal identifier: OK-III.272.31.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30163000 Charge cards
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kart podarunkowych w formie elektronicznych kart płatniczych zwanych dalej „kartami” na potrzeby pracowników Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku. Zamówienie obejmuje dostawę kart podarunkowych w ilości 732 szt. o łącznej wartości 877 600,00 PLN, wraz z 732 szt. kopert służących do ich opakowania.
Quantity: 732 pieces