652475-2026 - Competition
Hungary – Gravel, sand, crushed stone and aggregates – K26101 Ömlesztett talajkeverék anyagainak beszerz.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleK26101 Ömlesztett talajkeverék anyagainak beszerz.
DescriptionKeretszerződés ömlesztett talajkeverék anyagainak beszerzése tárgyában 24 hónapra.
Internal identifierEKR001848072026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureAjánlatkérő az ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pontja alapján értékeli.
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 14210000 Gravel, sand, crushed stone and aggregates
5. Lot
LotLOT-0001
TitleÖmlesztett talajkeverék anyagainak beszerzése
DescriptionAjánlatkérő 24 hónapra keretszerződést kíván kötni 60 000 000 Ft értékben ömlesztett talajkeverék anyagainak beszerzése céljából. Ajánlatkérő a keretszerződés 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. Zöldfelület fenntartási munkákhoz: fa, cserje, évelő és egynyári növények kiültetéséhez szükséges talajelőkészítéshez, talajjavításhoz. Faültetéshez szükséges szerkezeti talaj előállításhoz. Zöldfelülettel kapcsolatos épített elemek karbantartási és létesítési feladataihoz. Tervezett mennyiség 24 hónapra: 1. Sárga homok telephelyre szállítva: 160 tonna 2. Sárga homok egyedi helyszínre szállítva: 20 tonna 3. Folyami homok telephelyre szállítva: 140 tonna 4. Folyami homok egyedi helyszínre szállítva: 20 tonna 5. Homok 0/1 telephelyre szállítva: 120 tonna 6. Homok 0/1 egyedi helyszínre szállítva: 60 tonna 7. Sóder 0/4 telephelyre szállítva: 10 tonna 8. Sóder 0/16 telephelyre szállítva: 20 tonna 9. Töltősóder telephelyre szállítva: 10 tonna 10. Gyöngykavics 4/8 telephelyre szállítva: 800 tonna 11. Gyöngykavics 4/8 egyedi helyszínre szállítva: 300 tonna 12. Kulé kavics 16/32 telephelyre szállítva: 40 tonna 13. Kulé kavics 16/32 egyedi helyszínre szállítva: 40 tonna 14. Kulé kavics 24/40 telephelyre szállítva: 10 tonna 15. Mészkő zúzalék 0/20 telephelyre szállítva: 20 tonna 16. Mészkő zúzalék 0/20 egyedi helyszínre szállítva: 10 tonna 17. Mészkő zúzalék 20/55 telephelyre szállítva: 20 tonna 18. Mészkő zúzalék 20/55 egyedi helyszínre szállítva: 10 tonna 19. Fehér kerti murva 2/5 telephelyre szállítva: 80 tonna 20. Fehér kerti murva 2/5 egyedi helyszínre szállítva: 30 tonna 21. Fehér kerti murva 5/12 telephelyre szállítva: 10 tonna 22. Fehér kerti murva 12/20 telephelyre szállítva: 10 tonna 23. Dolomit Z 5/22 telephelyre szállítva: 30 tonna 24. Dolomit Z 5/22 egyedi helyszínre szállítva: 10 tonna 25. Bazalt NZ 4/11 telephelyre szállítva: 20 tonna 26. Bazalt NZ 4/11 egyedi helyszínre szállítva: 20 tonna 27. Bazalt NZ 11/22 telephelyre szállítva: 20 tonna 28. Bazalt NZ 11/22 egyedi helyszínre szállítva: 20 tonna 29. Szürke andezit 2/4 telephelyre szállítva: 30 tonna 30. Szürke andezit 4/8 telephelyre szállítva: 700 tonna 31. Szürke andezit 4/8 egyedi helyszínre szállítva: 100 tonna 32. Szürke andezit 4/11 telephelyre szállítva: 10 tonna 33. Szürke andezit 11/22 telephelyre szállítva: 10 tonna 34. Zeolit 0,2/0,5 mm telephelyre szállítva: 20 tonna 35. Termőföld telephelyre szállítva: 500 m3 36. Termőföld egyedi helyszínre szállítva: 80 m3 37. Trágyás termőföld telephelyre szállítva: 40 m3 38. Trágyás termőföld egyedi helyszínre szállítva: 20 m3 39. Töltőföld telephelyre szállítva: 10 m3 Egyenértékűség: A közbeszerzési dokumentumokban nevesített típusnév, márkanév stb. a termék jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő a 321/2015. Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdés alapján az azzal egyenértékű minőségű terméket elfogadja. A közbeszerzési eljárás műszaki leírásában és egyéb dokumentumaiban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra történő utalás esetén az ilyen jellegű megnevezés mellé a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is oda kell érteni. A meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való utalás ugyancsak a tárgy egyértelmű beazonosítását szolgálja, az ajánlatkérő ezekkel egyenértékű minőség biztosítása érdekében tett intézkedéseket is elfogad. Egyenértékű típus megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevő ajánlatában megfelelő módon, bármely megfelelő eszközzel kell bizonyítsa, hogy az általa javasolt megoldások egyenértékű módon megfelelnek a közbeszerzési műszaki leírásban és egyéb dokumentumokban meghatározott követelményeknek. [321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdés]. Az egyenértékűséget Ajánlattevőnek igazolnia szükséges. A részletes előírásokat, feltételeket a műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifierEKR001848072026/1
LotLOT-0002
TitleÁsványi salak beszerzése
DescriptionAjánlatkérő 24 hónapra keretszerződést kíván kötni 110 000 000 Ft értékben ömlesztett talajkeverék anyagainak beszerzése céljából. Ajánlatkérő a keretszerződés 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. Zöldfelület fenntartási munkákhoz: fa, cserje, évelő és egynyári növények kiültetéséhez szükséges talajelőkészítéshez, talajjavításhoz. Faültetéshez szükséges szerkezeti talaj előállításhoz. Zöldfelülettel kapcsolatos épített elemek karbantartási és létesítési feladataihoz. Tervezett mennyiség 24 hónapra: 1. Ásványi salak 2/12 telephelyre szállítva: 6800 tonna 2. Ásványi salak 6/20 telephelyre szállítva: 100 tonna Egyenértékűség: A közbeszerzési dokumentumokban nevesített típusnév, márkanév stb. a termék jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő a 321/2015. Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdés alapján az azzal egyenértékű minőségű terméket elfogadja. A közbeszerzési eljárás műszaki leírásában és egyéb dokumentumaiban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra történő utalás esetén az ilyen jellegű megnevezés mellé a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is oda kell érteni. A meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való utalás ugyancsak a tárgy egyértelmű beazonosítását szolgálja, az ajánlatkérő ezekkel egyenértékű minőség biztosítása érdekében tett intézkedéseket is elfogad. Egyenértékű típus megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevő ajánlatában megfelelő módon, bármely megfelelő eszközzel kell bizonyítsa, hogy az általa javasolt megoldások egyenértékű módon megfelelnek a közbeszerzési műszaki leírásban és egyéb dokumentumokban meghatározott követelményeknek. [321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdés]. Az egyenértékűséget Ajánlattevőnek igazolnia szükséges. A részletes előírásokat, feltételeket a műszaki leírás tartalmazza.
Internal identifierEKR001848072026/2