652492-2026 - Competition
Poland – Advertising material – Dostawa produktów regionalnych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa produktów regionalnych
Description1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów regionalnych na potrzeby realizacji działań promujących Województwo Łódzkie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – OPZ, który stanowi jednocześnie załącznik nr 1 do projektu umowy (Załączniku nr 8 do SWZ). 3. Nazwa i kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe 4. Definicje przyjęte przez Zamawiającego na potrzeby niniejszego postępowania: a) Produkt regionalny – produkt spożywczy wykonany ręcznie, wytworzony w manufakturze, z zastosowaniem rzemieślniczej metody produkcji. b) Produkt regionalny z Województwa Łódzkiego - produkt spożywczy wykonany ręcznie, wytworzony w manufakturze na terenie Województwa Łódzkiego, z zastosowaniem rzemieślniczej metody produkcji, przy czym jedynie proces jego wytwarzania, przetwarzania lub przygotowania do sprzedaży odbywa się na terenie Województwa Łódzkiego.
Internal identifierOPPIV.272.67.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 22462000 Advertising material
5. Lot
LotLOT-0001