652523-2026 - Competition
Romania – Laboratory reagents – Reactivi CANTAVAC-2
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Reactivi CANTAVAC-2
Description: Reactivi CANTAVAC-2, grupați pe 27 de loturi, astfel: Lotul 1 - Reactivi pentru producție proteine recombinante Lotul 2 - Reactivi pentru dezvoltare platformă de expresie de proteină recombinantă în sistem mamalian Lotul 3 - Reactivi pentru electroforeză Lotul 4 - Reactivi pentru sistem de expresie Lotul 5 - Reactivi pentru obținere geluri Lotul 6 - Reactivi pentru reacții PCR Lotul 7 - Reactivi pentru aplicații de secvențiere Sanger, analiză de fragmente și autentificare linii celulare umane Lotul 8 - Reactivi pentru verificarea stabilității termice a proteinelor Lotul 9 - Reactivi pentru expresia de proteine Lotul 10 - Reactivi pentru evaluarea activității antioxidante și antibacteriene a carotenoizilor Lotul 11 - Medii de cultură pentru evaluarea activității antioxidante și antibacteriene a carotenoizilor Lotul 12 - Microsfere pentru calibrare, verificare, marcare celule pentru microscopie de fluorescentă și citometrie de flux Lotul 13 - Anticorpi pentru identitate proteine și citometrie în flux Lotul 14 - Anticorpi recombinanți Lotul 15 - Paneluri pentru citometrie de flux Lotul 16 - Reactivi de referință pentru verificare imunogenitate și cross-reactivitate seruri imune Lotul 17 - Reactivi pentru cultivare și stocare linii celulare și celule primare Lotul 18 - Reactivi pentru cultivarea în suspensie și stocarea celulelor mamaliene și hibridom Lotul 19 - Reactivi pentru analize de multiplexare Lotul 20 - Linii celulare și celule primare Lotul 21 - Reactivi control pentru testul de activare a monocitelor Lotul 22 - Proteine recombinante Lotul 23 - Reactivi și consumabile pentru separare magnetică Lotul 24 - Reactivi pentru determinări biochimice Lotul 25 - Kituri pentru cuantificare biomolecule Lotul 26 - Reactivi pentru marcare biomolecule Lotul 27 - Reactivi pentru imunoteste și screening ELISA
Internal identifier: 15203810-20.04.03-CANTA2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Reactivi pentru producție proteine recombinante
Description: Reactivi pentru producție proteine recombinante
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Reactivi pentru dezvoltare platformă de expresie de proteină recombinantă în sistem mamalian
Description: Reactivi pentru dezvoltare platformă de expresie de proteină recombinantă în sistem mamalian
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Reactivi pentru electroforeză
Description: Reactivi pentru electroforeză
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Reactivi pentru sistem de expresie
Description: Reactivi pentru sistem de expresie
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Reactivi pentru obținere geluri
Description: Reactivi pentru obținere geluri
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Reactivi pentru reacții PCR
Description: Reactivi pentru reacții PCR
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Reactivi pentru aplicații de secvențiere Sanger, analiză de fragmente și autentificare linii celulare umane
Description: Reactivi pentru aplicații de secvențiere Sanger, analiză de fragmente și autentificare linii celulare umane
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Reactivi pentru verificarea stabilității termice a proteinelor
Description: Reactivi pentru verificarea stabilității termice a proteinelor
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Reactivi pentru expresia de proteine
Description: Reactivi pentru expresia de proteine
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Reactivi pentru evaluarea activității antioxidante și antibacteriene a carotenoizilor
Description: Reactivi pentru evaluarea activității antioxidante și antibacteriene a carotenoizilor
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Medii de cultură pentru evaluarea activității antioxidante și antibacteriene a carotenoizilor
Description: Medii de cultură pentru evaluarea activității antioxidante și antibacteriene a carotenoizilor
Internal identifier: 11
Main classification (cpv): 24931250 Culture medium
Lot: LOT-0012
Title: Microsfere pentru calibrare, verificare, marcare celule pentru microscopie de fluorescentă și citometrie de flux
Description: Microsfere pentru calibrare, verificare, marcare celule pentru microscopie de fluorescentă și citometrie de flux
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Anticorpi pentru identitate proteine și citometrie în flux
Description: Anticorpi pentru identitate proteine și citometrie în flux
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Anticorpi recombinanți
Description: Anticorpi recombinanți
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Paneluri pentru citometrie de flux
Description: Paneluri pentru citometrie de flux
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Reactivi de referință pentru verificare imunogenitate și cross-reactivitate seruri imune
Description: Reactivi de referință pentru verificare imunogenitate și cross-reactivitate seruri imune
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Reactivi pentru cultivare și stocare linii celulare și celule primare
Description: Reactivi pentru cultivare și stocare linii celulare și celule primare
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Reactivi pentru cultivarea în suspensie și stocarea celulelor mamaliene și hibridom
Description: Reactivi pentru cultivarea în suspensie și stocarea celulelor mamaliene și hibridom
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Reactivi pentru analize de multiplexare
Description: Reactivi pentru analize de multiplexare
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Linii celulare și celule primare
Description: Linii celulare și celule primare
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Reactivi control pentru testul de activare a monocitelor
Description: Reactivi control pentru testul de activare a monocitelor
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Proteine recombinante
Description: Proteine recombinante
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Reactivi și consumabile pentru separare magnetică
Description: Reactivi și consumabile pentru separare magnetică
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Reactivi pentru determinări biochimice
Description: Reactivi pentru determinări biochimice
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Kituri pentru cuantificare biomolecule
Description: Kituri pentru cuantificare biomolecule
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: Reactivi pentru marcare biomolecule
Description: Reactivi pentru marcare biomolecule
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: Reactivi pentru imunoteste și screening ELISA
Description: Reactivi pentru imunoteste și screening ELISA
Internal identifier: 27