652591-2026 - Competition
Poland – Echo, ultrasound and doppler imaging equipment – Dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu.
Description: Dostawa sprzętu dla potrzeb Pracowni Hemodynamiki Radomskiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Skrócenie terminu składania ofert jest obligatoryjne ze względu na otworzenie nowej Pracowni, w związku z tym zaistniała konieczność zakupu nowego sprzętu celem świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie. Potrzeba jest również podyktowana koniecznością zakupu nowego sprzętu o nowocześniejszych parametrach.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33112000 Echo, ultrasound and doppler imaging equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ultrasonograf wewnątrznaczyniowy do obrazowania naczyń wieńcowych (IVUS) wraz z systemem diagnostyki – konsola
Description: Ultrasonograf wewnątrznaczyniowy do obrazowania naczyń wieńcowych (IVUS) wraz z systemem diagnostyki – konsola
Lot: LOT-0002
Title: Kateter do angiografii zbrojony
Description: Kateter do angiografii zbrojony
Lot: LOT-0003
Title: Cewnik o konstrukcji balonowej do litotrypsji wewnątrzwieńcowej (IVL)
Description: Cewnik o konstrukcji balonowej do litotrypsji wewnątrzwieńcowej (IVL)