2. Procedure
Procedure
Title: ΔΕΑ-407609 ΜΕΤΡΗΤΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΜΕΓΕΘΩΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΙΣΧΥΟΣ
Description: ΕΙΔΟΣ 1: 600 ΤΕΜΑΧΙΑ - Mετρητής Ενέργειας τριών (3) στοιχείων τεσσάρων (4) αγωγών cl. 0,2S τάσης 3 Χ 120V / √3 V και 3x100 / √3 V έντασης 1 και 5 A, με δυνατότητα μέτρησης μεγεθών ποιότητας ισχύος σύμφωνα με την Τεχνική Προδιαγραφή ΤΜΟ-1105-ΜΗΕ-ΕΝ02 Απρίλιος 2026. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: Ο Ανάδοχος υποχρεούται να αναλάβει πρόγραμμα εκπαίδευσης στο προσωπικό της Διεύθυνσης Συντήρησης Συστήματος Μεταφοράς σχετικά με τη λειτουργία των μετρητών. Το πρόγραμμα εκπαίδευσης θα πραγματοποιηθεί σε δυο (2) κύκλους δέκα (10) ατόμων ο καθένας, διάρκειας οκτώ (8) ημερών (σε συνολικά είκοσι (20) τεχνικούς του ΑΔΜΗΕ) στις εγκαταστάσεις του ΑΔΜΗΕ στο Κρυονέρι Αττικής.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38550000 Meters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: ΕΙΔΟΣ 1: 600 ΤΕΜΑΧΙΑ Mετρητής Ενέργειας τριών (3) στοιχείων τεσσάρων (4) αγωγών cl. 0,2S τάσης 3 Χ 120V / √3 V και 3x100 / √3 V έντασης 1 και 5 A, με δυνατότητα μέτρησης μεγεθών ποιότητας ισχύος σύμφωνα με την Τεχνική Προδιαγραφή ΤΜΟ-1105-ΜΗΕ-ΕΝ02 Απρίλιος 2026. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: Ο Ανάδοχος υποχρεούται να αναλάβει πρόγραμμα εκπαίδευσης στο προσωπικό της Διεύθυνσης Συντήρησης Συστήματος Μεταφοράς σχετικά με τη λειτουργία των μετρητών. Το πρόγραμμα εκπαίδευσης θα πραγματοποιηθεί σε δυο (2) κύκλους δέκα (10) ατόμων ο καθένας, διάρκειας οκτώ (8) ημερών (σε συνολικά είκοσι (20) τεχνικούς του ΑΔΜΗΕ) στις εγκαταστάσεις του ΑΔΜΗΕ στο Κρυονέρι Αττικής.