2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ (ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ KAI ΚΙΝΗΣΗΣ) ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΕΤΟΥΣ 2027
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών για τις ανάγκες κίνησης των οχημάτων και μηχανημάτων έργου, καθώς και πετρελαίου θέρμανσης για τα δημοτικά κτήρια (Τοπικές Κοινότητες, Σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, ΚΔΑΠ, Παιδικοί Σταθμοί). Σκοπός της είναι να υπάρχει επάρκεια καύσιμων για την κίνηση και λειτουργία των οχημάτων και μηχανημάτων καθώς και θέρμανση στα δημοτικά κτήρια και στις σχολικές μονάδες.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09135100 Heating oil
Additional classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol, 09134100 Diesel oil, 09211000 Lubricating oils and lubricating agents, 24951311 Anti-freezing preparations, 24950000 Specialised chemical products, 24957000 Chemical additives, 09211650 Brake fluids, 24963000 Anti-corrosion products, 39525800 Cleaning cloths
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Πετρέλαιο θέρμανσης κτηρίων Δήμου Ηγουμενίτσας
Description: Πετρέλαιο θέρμανσης κτηρίων Δήμου Ηγουμενίτσας
Lot: LOT-0002
Title: Καύσιμα για τις υπηρεσίες του Δήμου Ηγουμενίτσας
Description: Καύσιμα για τις υπηρεσίες του Δήμου Ηγουμενίτσας
Main classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol
Additional classification (cpv): 09134100 Diesel oil
Lot: LOT-0003
Title: Λιπαντικά και Χημικά συντήρησης
Description: Λιπαντικά και Χημικά συντήρησης
Main classification (cpv): 09211000 Lubricating oils and lubricating agents
Additional classification (cpv): 24951311 Anti-freezing preparations, 24950000 Specialised chemical products, 24957000 Chemical additives, 09211650 Brake fluids, 24963000 Anti-corrosion products, 39525800 Cleaning cloths