2. Procedure
Procedure
Title: Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja pamatekspozīcijas koncepcijas un satura izveide
Description: Andreja Pumpura Lielvārdes muzeja pamatekspozīcijas koncepcijas un satura izveide
Internal identifier: ONP 2026/86
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92521100 Museum-exhibition services
5. Lot
Lot: LOT-0000