652660-2026 - Competition
Poland – Engineering design services – Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa Centrum Przesiadkowego w Wilkszynie”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa Centrum Przesiadkowego w Wilkszynie”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej na podstawie opracowanej koncepcji zagospodarowania terenu przy przejeździe kolejowo drogowym w miejscowości Wilkszyn z uwzględnieniem parkingu Park & Ride. 2. Zakres usługi obejmuje: 1) opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z wymaganymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami, w tym prawomocnym pozwoleniem na budowę, decyzją ZRID, zgłoszeniem (w zależności od wymogów); 2) pełnienie nadzoru autorskiego na czas trwania i odbioru robót budowlanych prowadzonych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej do czasu uzyskania pozwolenia na użytkowanie lub równoważnego dokumentu w świetle przepisów Prawa Budowlanego. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące branże: drogowa, teletechniczna, sanitarna, elektryczna, kolejowa, konstrukcyjno-budowlana, sterowania ruchem kolejowym (SRK), trakcyjna. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Internal identifier: ZP.271.22.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71310000 Consultative engineering and construction services, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001