2. Procedure
Procedure
Title: Usługa kompleksowej relokacji zasobów Sądu Rejonowego w Nysie z dotychczasowych lokalizacji przy Placu Kościelnym 6, Rynku 36 B i Rynku 36 C do nowej siedziby przy ul. Fryderyka Szopena 4A w Nysie
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej relokacji zasobów Sądu Rejonowego w Nysie – to jest mebli i wyposażenia, sprzętu biurowego, sprzętu informatycznego, dokumentów i akt podręcznych, dokumentów i akt archiwalnych, dowodów rzeczowych i przedmiotów złożonych lub zatrzymanych w związku z postępowaniem sądowym – z dotychczasowych lokalizacji: przy Placu Kościelnym 6, Rynku 36B i Rynku 36C do nowej siedziby przy ul. Fryderyka Szopena 4a w Nysie.
Internal identifier: A.261.9.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98392000 Relocation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Usługa kompleksowej relokacji zasobów Sądu Rejonowego w Nysie z dotychczasowych lokalizacji: przy Placu Kościelnym 6, Rynku 36B i Rynku 36C do nowej siedziby przy ul. Fryderyka Szopena 4a w Nysie.
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej relokacji zasobów Sądu Rejonowego w Nysie – to jest mebli i wyposażenia, sprzętu biurowego, sprzętu informatycznego, dokumentów i akt podręcznych, dokumentów i akt archiwalnych, dowodów rzeczowych i przedmiotów złożonych lub zatrzymanych w związku z postępowaniem sądowym – z dotychczasowych lokalizacji: przy Placu Kościelnym 6, Rynku 36B i Rynku 36
Options:
Description of the options: Przedmiot zamówienia składa się z zamówienia podstawowego oraz zamówień objętych prawem opcji (nr 1 i nr 2). Przedmiotem zamówienia podstawowego jest usługa kompleksowej relokacji zasobów Sądu Rejonowego w Nysie. Zamawiający przewiduje jednocześnie możliwość skorzystania z prawa opcji poprzez zwiększenie zakresu relokacji o zasoby Zamawiającego . Zamawiający może zlecić realizację jednej lub obu opcji, o czym poinformuje Wykonawcę na etapie uzgadniania harmonogramu realizacji zamówienia.