652671-2026 - Competition
Bulgaria – Medical consumables – „Периодична доставка на общ медицински консуматив за нуждите на “МБАЛ - ШУМЕН” АД и медицински консумативи и концентрати за нуждите на Отделение по хемодиализа на "МБАЛ-ШУМЕН" АД по обособени позиции” – трета процедура
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Периодична доставка на общ медицински консуматив за нуждите на “МБАЛ - ШУМЕН” АД и медицински консумативи и концентрати за нуждите на Отделение по хемодиализа на "МБАЛ-ШУМЕН" АД по обособени позиции” – трета процедура
Description: Периодична доставка на общ медицински консуматив за нуждите на “МБАЛ - ШУМЕН” АД и медицински консумативи и концентрати за нуждите на Отделение по хемодиализа на "МБАЛ-ШУМЕН" АД по обособени позиции. Медицинските консумативи, предмет на настоящата обществена поръчка са описани подробно в техническата спецификация, включваща 34 Обособени позиции.
Internal identifier: 608062
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Резорбируем конец от полидиоксанон с размер 0, игла 50-52 мм
Description: Резорбируем конец от полидиоксанон монофилен с размер 0 дължина на конеца 70-90 см, loop, с кръгла игла 1/2 кръг 50-52 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 20 дузини
Internal identifier: 608065
Options:
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 57,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0002
Title: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 3/0, игла 18-20 мм
Description: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 3/0 дължина на конеца 45-75 см, с кръгла игла 1/2 кръг 18-20 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 20 дузини
Internal identifier: 608129
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 51,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0003
Title: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 3/0, игла 20-23 мм
Description: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 3/0 дължина на конеца 45-75 см, с кръгла игла 1/2 кръг 20-23 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 10 дузини
Internal identifier: 608131
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 32,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0004
Title: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 3/0, игла 25-27 мм
Description: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 3/0 дължина на конеца 70-90 см, с кръгла игла 1/2 кръг 25-27 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 110 дузини
Internal identifier: 608133
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 288,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0005
Title: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 3/0, игла 29-30 мм
Description: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 3/0 дължина на конеца 70-90 см, с кръгла игла 1/2 кръг 29-30 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 110 дузини
Internal identifier: 608134
Lot: LOT-0006
Title: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 2/0, игла 21-25 мм
Description: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 2/0 дължина на конеца 45-75 см, с кръгла игла 1/2 кръг 21-25 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 20 дузини
Internal identifier: 608135
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 48,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0007
Title: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 2/0, игла 35-37 мм
Description: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 2/0 дължина на конеца 70-90 см, с кръгла игла 1/2 кръг 35-37 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 70 дузини
Internal identifier: 608136
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 192,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0008
Title: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 0, игла 35-37 мм
Description: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 0 дължина на конеца 70-90 см, с кръгла игла 1/2 кръг 35-37 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 110 дузини
Internal identifier: 608137
Lot: LOT-0009
Title: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 0, игла 40-45 мм
Description: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 0 дължина на конеца 70-90 см, с кръгла игла 1/2 кръг 40-45 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 60 дузини
Internal identifier: 608139
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 160,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0010
Title: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 1, игла 42-45 мм
Description: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 1 дължина на конеца 70-90 см, с кръгла игла 1/2 кръг 42-45 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 180 дузини
Internal identifier: 608140
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 480,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0011
Title: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 1, игла 50-52 мм
Description: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 1 дължина на конеца 70-90 см, с кръгла игла 1/2 кръг 50-52 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 40 дузини
Internal identifier: 608141
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 110,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0012
Title: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 2, игла 42-45 мм, с усилено тяло
Description: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 2 дължина на конеца 70-90 см, с кръгла игла 1/2 кръг 42-45 мм, с усилено тяло ​​​​​​​Прогнозно количество 180 дузини
Internal identifier: 608142
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 690,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0013
Title: Резорбируем конец от нискомолекулна полигликолова киселина /рапид/ с размер 3/0, игла 25-27 мм
Description: Резорбируем конец от нискомолекулна полигликолова киселина /рапид/ с размер 3/0 дължина на конеца 70-90 см, с кръгла игла 1/2 кръг 25-27 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 110 дузини
Internal identifier: 608144
Lot: LOT-0014
Title: Резорбируем конец от нискомолекулна полигликолова киселина /рапид/ с размер 2/0, игла 25-27 мм
Description: Резорбируем конец от нискомолекулна полигликолова киселина /рапид/ с размер 2/0 дължина на конеца 70-90 см, с кръгла игла 1/2 кръг 25-27 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 30 дузини
Internal identifier: 608145
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 80,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0015
Title: Резорбируем конец от нискомолекулна полигликолова киселина /рапид/ с размер 2/0, игла 35-37 мм
Description: Резорбируем конец от нискомолекулна полигликолова киселина /рапид/ с размер 2/0 дължина на конеца 70-90 см, с кръгла игла 1/2 кръг 35-37 мм ​​​​​​​Прогнозно количество 30 дузини
Internal identifier: 608148
Lot: LOT-0016
Title: Резорбируем конец от нискомолекулна полигликолова киселина /рапид/ с размер 0, игла 26-30 мм, с усилено тяло
Description: Резорбируем конец от нискомолекулна полигликолова киселина /рапид/ с размер 0 дължина на конеца 70-90 см, с кръгла игла 1/2 кръг 26-30 мм, с усилено тяло ​​​​​​​Прогнозно количество 30 дузини
Internal identifier: 608149
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 120,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0017
Title: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 1 дължина на конеца 150 см
Description: Резорбируем конец от полигликолова киселина с размер 1 дължина на конеца 150 см ​​​​​​​Прогнозно количество 150 дузини
Internal identifier: 608153
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 525,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0018
Title: Резорбируем конец от нискомолекулна полигликолова киселина /рапид/ с размер 0 дължина на конеца 5х70 см
Description: Резорбируем конец от нискомолекулна полигликолова киселина /рапид/ с размер 0 дължина на конеца 5х70 см ​​​​​​​Прогнозно количество 100 дузини
Internal identifier: 608155
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 375,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0019
Title: Полиамидни неабсорбируеми хирургически конци № 3/0
Description: Полиамидни неабсорбируеми хирургически конци, нестерилни, опаковка от 10 метра, № 3/0 ​​​​​​​Прогнозно количество 2 000 опаковки
Internal identifier: 608156
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 600,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0020
Title: Полиамидни неабсорбируеми хирургически конци № 0
Description: Полиамидни неабсорбируеми хирургически конци, нестерилни, опаковка от 10 метра, № 0 ​​​​​​​Прогнозно количество 1 000 опаковки
Internal identifier: 608158
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 300,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0021
Title: Полиамидни неабсорбируеми хирургически конци № 2
Description: Полиамидни неабсорбируеми хирургически конци, нестерилни, опаковка от 10 метра, № 2 ​​​​​​​Прогнозно количество 2 000 опаковки
Internal identifier: 608166
Lot: LOT-0022
Title: Полиамидни неабсорбируеми хирургически конци № 4
Description: Полиамидни неабсорбируеми хирургически конци, нестерилни, опаковка от 10 метра, № 4 ​​​​​​​Прогнозно количество 2 000 опаковки
Internal identifier: 608168
Lot: LOT-0023
Title: Полиамидни неабсорбируеми хирургически конци № 6
Description: Полиамидни неабсорбируеми хирургически конци, нестерилни, опаковка от 10 метра, № 6 ​​​​​​​Прогнозно количество 500 опаковки
Internal identifier: 608169
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 150,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0024
Title: Централен венозен катетър за достъп до вена феморалис
Description: Централен венозен катетър за временен съдов достъп за хемодиализа за възрастни за достъп до вена феморалис ​​​​​​​Прогнозно количество 100 броя
Internal identifier: 608170
Main classification (cpv): 33181520 Renal dialysis consumables
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 476,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0025
Title: Централен венозен катетър за достъп до вена субклавия
Description: Централен венозен катетър за временен съдов достъп за хемодиализа за възрастни за достъп до вена субклавия ​​​​​​​Прогнозно количество 30 броя
Internal identifier: 608171
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 145,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0026
Title: Кръвни линии за хемодиализно лечение
Description: Кръвни линии за хемодиализно лечение на болни с терминална хронична бъбречна недостатъчност, съвместими с апаратура за хемодиализа – Fresenius – 4008 S Classik с диаметър на венозния чорап – d - 22mm; ​​​​​​​Прогнозно количество 12 700 броя
Internal identifier: 608172
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 4 660,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0027
Title: Комплект A-V фистулни пункционни игли с размер 16G/25 mm
Description: Комплект A-V фистулни пункционни игли с размер 16G/25 mm ​​​​​​​Прогнозно количество 4 500 броя
Internal identifier: 608173
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 340,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0028
Title: Комплект A-V фистулни пункционни игли с размер 17G/25 mm
Description: Комплект A-V фистулни пункционни игли с размер 17G/25 mm. ​​​​​​​Прогнозно количество 4 000 броя
Internal identifier: 608175
Lot: LOT-0029
Title: Капилярен диализатор с ефективна повърхност 1.5/1.6 кв.м.
Description: Капилярен диализатор за възрастни с ефективна повърхност 1.5/1.6 кв.м., мембрана на диализатора от полиетерсулфон ​​​​​​​Прогнозно количество 2 200 броя
Internal identifier: 608177
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 1 840,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0030
Title: Капилярен диализатор с ефективна повърхност 1.7/1.8 кв.м.
Description: Капилярен диализатор за възрастни с ефективна повърхност 1.7/1.8 кв.м., мембрана на диализатора от полиетерсулфон ​​​​​​​Прогнозно количество 4 700 броя
Internal identifier: 608180
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 3 920,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0031
Title: Капилярен диализатор с ефективна повърхност 2.0/2.1 кв.м.
Description: Капилярен диализатор за възрастни с ефективна повърхност 2.0/2.1 кв.м., мембрана на диализатора от полиетерсулфон ​​​​​​​Прогнозно количество 3 500 броя
Internal identifier: 608182
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 3 270,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0032
Title: Капилярен диализатор с ефективна повърхност 2.2. кв.м.
Description: Капилярен диализатор за възрастни с ефективна повърхност 2.2 кв.м., мембрана на диализатора от полиетерсулфон ​​​​​​​Прогнозно количество 2 300 броя
Internal identifier: 608184
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 2 490,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0033
Title: Концентрати за хемодиализа
Description: Концентрати за хемодиализа в опаковки по 5 литра, общо 9 номенклатурни единици ​​​​​​​Прогнозно количество общо 11 500 опаковки
Internal identifier: 608187
Main classification (cpv): 33692800 Dialysis solutions
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 7 670,00 евро без ДДС
Lot: LOT-0034
Title: Концентрат за хемодиализа бикарбонатен
Description: Концентрат за хемодиализа бикарбонатен съдържащ 84 g/L натриев хидрогенкарбонат - опак. 6 л ​​​​​​​Прогнозно количество общо 12 000 опаковки
Internal identifier: 608192
Description of the options: Ако към датата на изтичане срока на договора, Възложителят е открил нова процедура с предмет доставка на медицински консумативи, срокът на договора се удължава до сключване на нов договор в резултат на провеждането на тази процедура. В резултат на това се очаква да бъдат възлагани допълнителни доставки на медицински консумативи за още около 4 месеца на прогнозна стойност 6 000,00 евро без ДДС