652688-2026 - Competition
Greece – Repair and maintenance services of medical equipment – (Α.Δ. 30/26) Παροχή Υπηρεσιών Συντήρησης των Δύο (2) Γραμμικών Επιταχυντών του 401 ΓΣΝΑ (1ος επαναληπτικός)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: (Α.Δ. 30/26) Παροχή Υπηρεσιών Συντήρησης των Δύο (2) Γραμμικών Επιταχυντών του 401 ΓΣΝΑ (1ος επαναληπτικός)
Description: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ΄ ΑΡΙΘΜ. 30/26 (α/α ΕΣΗΔΗΣ: 519135) 1ος Επαναληπτικός, Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για τη Σύναψη Συμφωνίας – Πλαίσιο (Σ-Π) 4ετούς Διάρκειας για την Παροχή Υπηρεσιών Συντήρησης των Δύο (2) Γραμμικών Επιταχυντών του 401 ΓΣΝΑ
Previous notice: 781747-2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ο διαγωνισμός για την ανάδειξη οικονομικών φορέων που θα συμμετέχουν στη συμφωνία-πλαίσιο θα διεξαχθεί με την ανοικτή διαδικασία του άρθρου 27 του ν.4412/2016.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Συντήρηση Γραμμικού Επιταχυντή VARIAN HALCYON
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1
Quantity: 1
Lot: LOT-0002
Title: Συντήρηση Γραμμικού Επιταχυντή VARIAN TRUE BEAM
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 2