652689-2026 - Result
Czechia – Individual equipment – VZ 91126 – Dodávky jezdecké výstroje pro Městskou policii hl. m. Prahy na 4 roky
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: VZ 91126 – Dodávky jezdecké výstroje pro Městskou policii hl. m. Prahy na 4 roky
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky speciální výstroje a pomůcek pro strážníky jezdce (dále jen „předmět plnění“) Městské policie hl. m. Prahy (dále jen „MP HMP“) zařazené do jízdních skupin obvodních ředitelství, včetně dopravy na místo plnění na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody podle toho, která ze skutečností nastane dříve.
Internal identifier: 91126
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35810000 Individual equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001