652704-2026 - Competition
Poland – Servers – "Zakup serwera IBM POWER”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: "Zakup serwera IBM POWER”
Description: Przedmiotem zamówienia jest Zakup serwera IBM POWER wraz z instalacją i uruchomieniem oraz gwarancją producenta i serwisem technicznym na okres 36 miesięcy od daty dostawy i uruchomienia serwera
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest Zakup serwera IBM POWER wraz z instalacją i uruchomieniem oraz gwarancją producenta i serwisem technicznym na okres 36 miesięcy od daty dostawy i uruchomienia serwera.