652723-2026 - Competition
Slovenia – Radio, television, communication, telecommunication and related equipment – Nakup in implementacija AVK opreme za potrebe sodišč – velika sodna dvorana ZPKZ Ljubljana, Dobrunje
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Nakup in implementacija AVK opreme za potrebe sodišč – velika sodna dvorana ZPKZ Ljubljana, Dobrunje
Description: Predmet javnega naročila je nakup in implementacija videokonferenčne ter pripadajoče avdio-video opreme za veliko sodno dvorano ZPKZ Ljubljana, Dobrunje. Naročilo poleg dobave opreme vključuje tudi njeno montažo in priklop ter konfiguracijo, integracijo, testiranje in vzpostavitev delovanja celotnega sistema. V okviru naročila je predvideno tudi usposabljanje uporabnikov za uporabo vzpostavljenega sistema.
Internal identifier: JN-79740
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32000000 Radio, television, communication, telecommunication and related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 555573