See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH ORAZ ALBUMINY
Description: 4.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych oraz albuminy, tj.: a) leków, b) płynów infuzyjnych, preparatów żywieniowych oraz produktów do terapii nerkozastępczej, c) substancji do receptury aptecznej, d) wyrobów medycznych, e) albuminy. 4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzach cenowych/ Przedmiot zamówienia, stanowiących załączniki nr od 1-1 do 1-70 SWZ.
Internal identifier: 31 Z PN 26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33141540 Albumin
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Leki różne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-1 do SWZ po Modyfikacji.
Internal identifier: Pakiet 1
Lot: LOT-0002
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-2 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: Ketoprofenum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-3 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 3
Main classification (cpv): 33660000 Medicinal products for the nervous system and sensory organs
Lot: LOT-0004
Title: Paracetamolum iv
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-4 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Deksamethasonum ampułki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-5 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 5
Main classification (cpv): 33640000 Medicinal products for the genitourinary system and hormones
Lot: LOT-0006
Title: Aqua pro injectione + 10% Natrium Chloratum ampułki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-6 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 6
Main classification (cpv): 33692000 Medical solutions
Lot: LOT-0007
Title: 0,9% Natrium chloratum ampułki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-7 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Leki w ampułkach
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-8 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 8
Additional classification (cpv): 33620000 Medicinal products for the blood, blood-forming organs and the cardiovascular system
Lot: LOT-0009
Title: Teophyllinum -doustna i w ampułkach
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-9 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 9
Main classification (cpv): 33670000 Medicinal products for the respiratory system
Lot: LOT-0010
Title: Mukolityki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-10 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 10
Lot: LOT-0011
Title: Leki psychotropowe
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-11 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Title: Leki anestezjologiczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-12 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Title: Propofolum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-13 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 13
Lot: LOT-0014
Title: Środki odurzające
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-14 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 14
Lot: LOT-0015
Title: Prednisolonum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-15 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 15
Lot: LOT-0016
Title: Fluconazolum iv
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-16 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 16
Main classification (cpv): 33650000 General anti-infectives for systemic use, vaccines, antineoplastic and immunodulating agents
Lot: LOT-0017
Title: Przeciwdrobnoustrojowe
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-17 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 17
Lot: LOT-0018
Title: Enoxaparinum natricum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-18 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 18
Main classification (cpv): 33620000 Medicinal products for the blood, blood-forming organs and the cardiovascular system
Lot: LOT-0019
Title: Witaminy i mikroelementy
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-19 do SWZ po Modyfikacji.
Internal identifier: Pakiet 19
Main classification (cpv): 33610000 Medicinal products for the alimentary tract and metabolism
Lot: LOT-0020
Title: Insulinum humanum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-20 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 20
Lot: LOT-0021
Title: Leki oczne i stosowane zewnętrznie
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-21 do SWZ po Modyfikacji.
Internal identifier: Pakiet 21
Main classification (cpv): 33630000 Medicinal products for dermatology and the musculo-skeletal system
Lot: LOT-0022
Title: Lidocainum aerozol z aplikatorem
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-22 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 22
Lot: LOT-0023
Title: Leki stosowane w terapii chorób obturacyjnych układu oddechowego
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-23 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 23
Lot: LOT-0024
Title: Ethambutoli hydrochloridum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-24 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 24
Lot: LOT-0025
Title: Isoniazidum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-25 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 25
Lot: LOT-0026
Title: Pyrazinamidum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-26 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 26
Lot: LOT-0027
Title: Rifampicinum, Rifampicinum+ isoniazidum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-27 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 27
Lot: LOT-0028
Title: Salbutamolum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-28 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 28
Lot: LOT-0029
Title: Tiotropium bromide
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-29 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 29
Lot: LOT-0030
Title: Citicolinum natricum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-30 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 30
Lot: LOT-0031
Title: Beclomethasonum+Formoterolum+Glycopironium
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-31 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 31
Lot: LOT-0032
Title: Amoxicillinum+ Ampicillinum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-32 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 32
Lot: LOT-0033
Title: Makrolidy
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-33 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 33
Lot: LOT-0034
Title: Doxycyclinum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-34 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 34
Lot: LOT-0035
Title: Leki przeciwgrzybicze
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-35 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 35
Lot: LOT-0036
Title: Clindamycinum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-36 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 36
Lot: LOT-0037
Title: Cloxacillinum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-37 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 37
Lot: LOT-0038
Title: Colistinum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-38 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 38
Lot: LOT-0039
Title: Levofloxacinum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-39 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 39
Lot: LOT-0040
Title: Voriconazolum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-40 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 40
Lot: LOT-0041
Title: Certazidimum+Avibactamum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-41 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 41
Lot: LOT-0042
Title: Vinorelbinum kaps. Miękkie, Erlotynib tabl
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-42 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 42
Main classification (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
Lot: LOT-0043
Title: Cyklophosphamidum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-43 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 43
Lot: LOT-0044
Title: Leki cytostatyczne - koncentraty/roztwory
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-44 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 44
Lot: LOT-0045
Title: Darbepoetyna
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-45 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 45
Lot: LOT-0046
Title: Preparat do dezynfekcji skóry
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-46 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 46
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
Lot: LOT-0047
Title: Preparaty do dezynfekcji
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-47 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 47
Lot: LOT-0048
Title: Sevofluranum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-48 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 48
Lot: LOT-0049
Title: Opatrunek hemostatyczny
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-49 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 49
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
Lot: LOT-0050
Title: Kalium chloratum i amikacyna worki RTU
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-50 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 50
Additional classification (cpv): 33650000 General anti-infectives for systemic use, vaccines, antineoplastic and immunodulating agents
Lot: LOT-0051
Title: Flozyny
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-51 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 51
Lot: LOT-0052
Title: Zoledronic acid
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-52 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 52
Lot: LOT-0053
Title: Przeciwkrzepliwe
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-53 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 53
Lot: LOT-0054
Title: Substancje do receptury
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-54 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 54
Lot: LOT-0055
Title: Dexamethasoni phosphas
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-55 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 55
Lot: LOT-0056
Title: Netupitantum + Palonosetroni hydrochloridum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-56 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 56
Lot: LOT-0057
Title: Remimazolamum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-57 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 57
Lot: LOT-0058
Title: Oseltamiwir
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-58 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 58
Lot: LOT-0059
Title: Filgrastimum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-59 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 59
Lot: LOT-0060
Title: Gliclazidum i Perindoprilum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-60 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 60
Lot: LOT-0061
Title: Ondansetronum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-61 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 61
Lot: LOT-0062
Title: Płyny infuzyjne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-62 do SWZ po Modyfikacji.
Internal identifier: Pakiet 62
Main classification (cpv): 33692500 Injectable solutions
Lot: LOT-0063
Title: Aqua pro injectione
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-63 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 63
Lot: LOT-0064
Title: Płyn wieloelektrolitowy
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-64 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 64
Lot: LOT-0065
Title: Natrium chloratum 0,9% w workach typu " Free flex"
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-65 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 65
Lot: LOT-0066
Title: Żywienie dojelitowe
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-66 do SWZ po Modyfikacji.
Internal identifier: Pakiet 66
Additional classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
Lot: LOT-0067
Title: Żywienie dojelitowe i pozajelitowe
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-67 do SWZ po Modyfikacji.
Internal identifier: Pakiet 67
Lot: LOT-0068
Title: Preparaty do żywienia
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-68 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 68
Lot: LOT-0069
Title: Calcii chloridum
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-69 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 69
Lot: LOT-0070
Title: Albumina ludzka
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z kodami CPV znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, stanowiącym załączniki nr 1-70 do SWZ.
Internal identifier: Pakiet 70
Main classification (cpv): 33141540 Albumin