2. Procedure
Procedure
Title: UITBESTEDING VAN DE INTERNE AUDITFUNCTIE
Description: VITO wenst een externe partij in te schakelen om de taken van de interne auditdienst uit te laten voeren door een gespecialiseerde externe dienstverlener.
Internal identifier: PPP04G-1357/6545/1357 AUDIT
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212000 Auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1357 AUDIT_1