Description of the procurement
Servicii de proiectare, asistenta tehnica si executie lucrari pentru obiectivul „CONSTRUIREA RETELEI INTELIGENTE DE TRANSPORT SI DISTRIBUTIE GAZE NATURALE IN COMUNELE FANTANA – MARE, BOROAIA, BOGDANESTI”
Valoarea estimata toatala este de: 81.462.943,30 lei fara TVA defalcat dupa cum urmeaza:
Servicii de proiectare si asistenta tehnica din partea proiectantului 3.060.000 lei fara TVA din care:
3.5.4 Documentatii tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor/acordurilor/autorizatiilor – 525.000 lei fara TVA
3.5.6. Proiect tehnic si detalii de executie – 2.400.000 lei fara TVA
3.8.1. Asistenta tehnica din partea proiectantului 135.000 lei fara TVA din care:
3.8.1.1. pe perioada de executie a lucrarilor- 90.000 lei fara TVA