2. Procedure
Procedure
Title: BP-DZP.2612.1.2026
Description: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej, uzyskanie wymaganych warunków, uzgodnień, opinii, odstępstw i decyzji administracyjnych, w tym ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę, a następnie sprawowanie wielobranżowego nadzoru autorskiego dla inwestycji polegającej na budowie internatu dla kadry wojskowej na 80 miejsc wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na działce ewidencyjnej nr 3/211, obręb 0003, Świdwin.
Internal identifier: BP-DZP.2612.1.2026
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem -https://amw.ezamawiajacy.pl Wniosek o dopuszczenie, Oferty należy przesyłać na adres podany powyżej.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71245000 Approval plans, working drawings and specifications, 71244000 Calculation of costs, monitoring of costs, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: OS Q40 Świdwin – budowa budynku internatu
Additional classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services, 71240000 Architectural, engineering and planning services, 71245000 Approval plans, working drawings and specifications, 71244000 Calculation of costs, monitoring of costs, 71248000 Supervision of project and documentation