652879-2026 - Result
Netherlands – Social work services with accommodation – Coördinatie Koudweerregeling (KWR) Utrecht en Organiseren opvang op Gemeentelijk locatie
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Coördinatie Koudweerregeling (KWR) Utrecht en Organiseren opvang op Gemeentelijk locatie
Description: De Gemeente Utrecht wil met één partij één raamovereenkomst afsluiten voor het verzorgen van Coördinatie Koudweerregeling (KWR) Utrecht en Organiseren opvang op een (Gemeentelijke) locatie. Zie inschrijvingsleidraad.
Internal identifier: 2025MO500
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Openbaar
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85311000 Social work services with accommodation
Additional classification (cpv): 98341000 Accommodation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Geen opties.