2. Procedure
Procedure
Title: Brandverzekering Gemeente Gorinchem
Description: Het betreft een brandverzekering op basis van Uitgebreide gevaren t.b.v. de gemeente Gorinchem. .
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal twaalf maanden en zal naar verwachting ingaan per 31 december 2026.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: