2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa w latach 2027-2028 urządzeń transmisji danych pomiarowych, wykorzystujących standard komunikacji GSM: 2G i 4G/LTE, realizujących transmisję danych z układów pomiarowych stacji bilansujących SN/nN
Description: Wskazany w SWZ
Internal identifier: PZP/TD-CN/05831/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32260000 Data-transmission equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - Dostawa w latach 2027-2028 urządzeń transmisji danych pomiarowych, wykorzystujących standard komunikacji GSM: 2G i 4G/LTE, realizujących transmisję danych z układów pomiarowych stacji bilansujących SN/nN.
Description: wskazany w SWZ
Internal identifier: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - Dostawa w latach 2027-2028 urządzeń transmisji danych pomiarowych, wykorzystujących standard komunikacji GSM: 2G i 4G/LTE, realizujących transmisję danych z układów pomiarowych stacji bilansujących SN/nN.
Internal identifier: Zadanie nr 2