652899-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – Динамична система за покупки на услуги за следгаранционно сервизно обслужване на медицинска техника за нуждите на УМБАЛ "Свети Георги" ЕАД - Пловдив
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Динамична система за покупки на услуги за следгаранционно сервизно обслужване на медицинска техника за нуждите на УМБАЛ "Свети Георги" ЕАД - Пловдив
Description: В рамките на динамичната система за покупки (ДСП) ще бъдат възлагани обществени поръчки за услуги по следгаранционно сервизно обслужване на медицинска техника, в това число дейности по диагностика, профилактика, ремонти и влагане на резервни части при определени условия, на приблизително 4500 различни видове медицински апаратури, обезпечаващи работните нужди на медицински звена, структурирани в 30 клинични направления и 4 медико-диагностични лаборатории, обособени и функциониращи в лечебното заведение. ​​​​​​​
Internal identifier: 607299
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Стойностите на сключваните договори по ДСП се определят като стойности за първоначално определения срок от 24 месеца и допълнителна стойност за евентуалния допълнителен срок от нови 12 месеца. Втората стойност е пропорционална на първата и е равна на ½ от нея. Чрез сборът на двете суми се получава общата прогнозна стойност на договора за максималния срок от 36 месеца. Така определените стойност са прогнозни и достигането им не води до прекратяване на договора.