2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud watergangen, natuurlijk ingerichte gebieden en keringen. RAW-raamovereenkomsten AM26013 en AM26014 district Hertogswetering (rayon oost) en district Beneden Aa (rayon Bernheze en Sint-Michielsgestel)
Description: De contractvorm betreft een RAW-raamovereenkomst. De opdrachten die verstrekt worden op basis van de RAW-raamovereenkomsten betreffen diensten. Het uit te voeren werk is gelegen in het beheersgebied van waterschap Aa en Maas, district Hertogswetering (perceel 1) en district Beneden Aa (perceel 2). De RAW-raamovereenkomst bestaat uit 2 percelen. Perceel 1 (AM26013): District Hertogswetering, rayon Hertogswetering Oost Perceel 2 (AM26014): District Beneden Aa, rayon Bernheze en Sint-Michielsgestel Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Watergangen en waterkeringen a. Het maaien van watergangen; b. Het maaien van werkpaden en waterkeringen; c. Het verzamelen, opladen en afvoeren van vrijgekomen maaisel; d. Het baggeren van watergangen; e. Herprofileren en opknappen van werkpaden en taluds; f. Het aanbrengen van beschoeiingen; g. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden. Natuurlijke ingerichte gebieden a. Het maaien van natuurlijk ingerichte gebieden; b. Het maaien van bloemrijk grasland/onderhoudspad; c. Het bijmaaien rondom obstakels zoals afrasteringen en poorten/hekken; d. Het maaien van oever- en watervegetatie natuurlijke oevers; e. Het maaien van ruigtestroken; f. Het maaien van oever- en watervegetatie poel-wiel-vijver, nevengeul, inham en paaibaai; g. Het maaien van rietkraag; h. Het verzamelen, opladen en afvoeren van vrijgekomen maaisel; i. Het snoeien en dunnen van houtachtige beplanting; j. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsleidraad op Mercell
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: District Hertogswetering Rayon Hertogswetering Oost (AM26013)
Description: De contractvorm betreft een RAW-raamovereenkomst. De opdrachten die verstrekt worden op basis van de RAW-raamovereenkomst betreffen diensten. Het uit te voeren werk is gelegen in het beheersgebied van waterschap Aa en Maas, district Hertogswetering (perceel 1). Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Watergangen en waterkeringen a. Het maaien van watergangen; b. Het maaien van werkpaden en waterkeringen; c. Het verzamelen, opladen en afvoeren van vrijgekomen maaisel; d. Het baggeren van watergangen; e. Herprofileren en opknappen van werkpaden en taluds; f. Het aanbrengen van beschoeiingen; g. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden. Natuurlijke ingerichte gebieden a. Het maaien van natuurlijk ingerichte gebieden; b. Het maaien van bloemrijk grasland/onderhoudspad; c. Het bijmaaien rondom obstakels zoals afrasteringen en poorten/hekken; d. Het maaien van oever- en watervegetatie natuurlijke oevers; e. Het maaien van ruigtestroken; f. Het maaien van oever- en watervegetatie poel-wiel-vijver, nevengeul, inham en paaibaai; g. Het maaien van rietkraag; h. Het verzamelen, opladen en afvoeren van vrijgekomen maaisel; i. Het snoeien en dunnen van houtachtige beplanting; j. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden.
Options:
Description of the options: De opdrachtgever behoudt zich het recht voor de RAW-raamovereenkomst maximaal driemaal met één jaar te verlengen, resulterend in een maximale totale contractduur van zes jaar.
Lot: LOT-0002
Title: District Beneden Aa Rayon Bernheze/Sint Michielsgestel (AM26014)
Description: De contractvorm betreft een RAW-raamovereenkomst. De opdrachten die verstrekt worden op basis van de RAW-raamovereenkomst betreffen diensten. Het uit te voeren werk is gelegen in het beheersgebied van district Beneden Aa(perceel 2). Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Watergangen en waterkeringen a. Het maaien van watergangen; b. Het maaien van werkpaden en waterkeringen; c. Het verzamelen, opladen en afvoeren van vrijgekomen maaisel; d. Het baggeren van watergangen; e. Herprofileren en opknappen van werkpaden en taluds; f. Het aanbrengen van beschoeiingen; g. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden. Natuurlijke ingerichte gebieden a. Het maaien van natuurlijk ingerichte gebieden; b. Het maaien van bloemrijk grasland/onderhoudspad; c. Het bijmaaien rondom obstakels zoals afrasteringen en poorten/hekken; d. Het maaien van oever- en watervegetatie natuurlijke oevers; e. Het maaien van ruigtestroken; f. Het maaien van oever- en watervegetatie poel-wiel-vijver, nevengeul, inham en paaibaai; g. Het maaien van rietkraag; h. Het verzamelen, opladen en afvoeren van vrijgekomen maaisel; i. Het snoeien en dunnen van houtachtige beplanting; j. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden.