652962-2026 - Competition
Latvia – Instruments for measuring flow, level and pressure of liquids and gases – Laboratorijas iekārtu iegāde LBTU LPTF vajadzībām
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Laboratorijas iekārtu iegāde LBTU LPTF vajadzībām
Description: Laboratorijas iekārtu iegāde LBTU LPTF vajadzībām
Internal identifier: LBTU 2026/70/AK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38420000 Instruments for measuring flow, level and pressure of liquids and gases
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers, 38430000 Detection and analysis apparatus, 38434560 Chemistry analyser, 42992000 Special-purpose electrical goods
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. daļa Integrēts svaigpiena baktēriju un somatisko šūnu skaita noteikšanas analizators.
Lot: LOT-0002
Title: 2. daļa Inbkubators mikroorganismu kultivēšanai.
Lot: LOT-0003
Title: 3. daļa Kušanas temperatūras un vārīšanās punkta noteicējs.
Lot: LOT-0004
Title: 4. daļa Potenciometriskais titrators ar maisītāju un references sudraba/ sudraba hlorīda, zelta un oglekļa dioksīda elektrodiem.
Lot: LOT-0005
Title: 5.daļa Homogenizētājs/smalcinātājs maza tilpuma paraugu smalcināšanai.(2.gb.)
Lot: LOT-0006
Title: 6.daļa Ūdens tvaika caurlaidības analizators
Lot: LOT-0007
Title: 7.daļa Portatīvs GĀZU ANALIZATORS O2 un CO2 gāzu analizēšanai pārtikas iepakojumos.