See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Acord-cadru pentru întreținere periodică - covoare asfaltice - D.R.D.P. Timișoara - Secția Întreținere Autostrăzi, perioada anul I - anul IV”
Description: Acord-cadru pentru întreținere periodică - covoare asfaltice - D.R.D.P. Timișoara - S.D.N. Timișoara, perioada anul I - anul IV Termene pentru depunerea/răspunsul la solicitările de clarificări/informații suplimentare: A. În conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 cu modificările și completările ulterioare, termenul limită până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este în a 20-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. B. În conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea nr. 98/2016 cu modificările și completările ulterioare, termenul limită la care autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare este în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier: Cod unic de identificare: 160544368/2022/S1+S2/200
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233139 Highway maintenance work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Acord-cadru pentru întreținere periodică - covoare asfaltice - D.R.D.P. Timișoara - Secția Întreținere Autostrăzi, perioada anul I - anul IV, în conformitate cu cerințele Caietului de sarcini. Cantitățile minime și maxime estimate pe durata acordul-cadru sunt înscrise în Centralizator financiar - Covoare asfaltice, anexă la Caietul de sarcini.
Internal identifier: 1