653007-2026 - Competition
Belgium – Road construction works – Thema Ruimte - dienst Openbare Werken. Raamovereenkomst voor het uitvoeren van kleine wegherstellingen, aanpassingen aan het openbaar domein en de riolering.
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Thema Ruimte - dienst Openbare Werken. Raamovereenkomst voor het uitvoeren van kleine wegherstellingen, aanpassingen aan het openbaar domein en de riolering.
Description: De opdracht omvat onder meer:  Allerhande werken aan rioleringen  Allerhande werken aan wegen en het openbaar domein  Herstellingen in natuursteen
Internal identifier: PPP091-5293/6386/26/MJI-72/27-30
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233120 Road construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 26/MJI-72/27-30_1