653043-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – Zakup sprzętu medycznego dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup sprzętu medycznego dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup sprzętu medycznego dla Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu. 2. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 3. Zamówienie zostało podzielone na 3 części tj. 3.1. Część nr 1: Zakup respiratora transportowego; 3.2. Część nr 2: Zakup aparatów do znieczulenia wraz z monitorem, 3.3. Część nr 3: Zakup pompy infuzyjnej objętościowej. 4. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2 do SWZ – formularz cenowy - arkusz parametrów-technicznych
Internal identifier: ADZP-381-90/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 1: Zakup respiratora transportowego;
Description: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2 do SWZ – formularz cenowy - arkusz parametrów-technicznych
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 2: Zakup aparatów do znieczulenia wraz z monitorem
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 3: Zakup pompy infuzyjnej objętościowej
Internal identifier: Część 3